zázraky se dějí, když dáváš více energie do svých snů, než svému strachu

RAKOUSKÉ Alpy ***** 

 Rakousko je čisté, pohostinné a harmonické. Tamní mentalita jsou našinci, a proto se tam budeš cítit jako doma. Do ráje budeš cestovat pouze pár hodin.

Cesty do RÁJE

Co se našeho putování týče, dám ti dostatek prostoru na relax a kochání se přírodou. Nezničím tě celodenním pochodem, abys do postele odpadl jako hruška a nevěděl o sobě - o tom to není.
Čas v horách je potřeba si užít, rozhlédnout se a hlavně se ZASTAVIT. Výlety organizuji tak, aby sis odpočinul a vypnul systém. Některé jsou ovšem náročnější na čas, ale žádné běhání!

...důvěřuj mi a nech se vést. Nemusíš dělat vůbec NIC, prostě vypni systém


Pokud si nejsi jistý výbavou, tady najdeš menší nástřel. Nejstručnější příručka: co nemáš, to nepotřebuješ :-)


většinou stačí jen spacák...


protože spíme v láágru...


a zubní kartáček...
ale ten není nutností...


SEZÓNA 2023

Těším se na vás !!! 

Doprava...

U jednotlivých výletů naleznete informaci, jestli jedu z ČR nebo se musíte dopravit po vlastní ose. Tím, že momentálně bydlím v Rakousku už nemohu všechny výlety jezdit z ČR, jako to bylo doposud. Pokud byste rádi a nemáte auto, je možné se svézt s ostatními účastníky zájezdu, ve většině případů se najde možnost sednout někomu do auta...V opačném případě se musíte dopravit sami.

Ennstal pur *****

výstupy - gastronomie - odpočinek

 • nocování na statku - jednodenní výstupy, 4 noci, lehčí - střední náročnost
 • spolujízda s průvodcem, skupinka 6-7 osob


Čisté údolí zeleného Štýrska, šťastný dobytek, příjemná energie, gastronomický zážitek. To vše toto údolí nabízí, stačí se jen pořádně rozléhnout a vnímat krásu ze všech stran, naladit se a relaxovat. Přátelé, jako doma.


Kotlina s jezery "Klafferkessel"

magické dny v doprovodu vodopádů, říček, řek a jezer

 • nocování na horských chatách, 3 noci, střední náročnost

 • přechod od chaty k chatě + 1x odpočinkový den
 • samojízda, skupinka 6 osob


Tato jedinečná oblast ve vysokohorském terénu s jezírky a jezery je právem označována za jednu z nejkrásnějších oblastí pohoří Nízkých Taur. Ideální vysokohorský terén, kde se střídají travnaté oblé vrcholy s vysokými a majestátními žulovými štíty.

Linzer-Steig

naprogramované zástavy srdce...

 • nocování na horských chatách, 3 noci, lehčí náročnost na vytrvalost, ocelová lana
 • chatový přechod
 • samojízda, skupinka 6 osob


J
EDEN trek - DVA odlišné světy. Mohutné hradby Gosaukammu v solné komoře, střídají zelené pohádkové kopečky salašnického Salzburska. Hranice Horního Rakouska a Salzburska, to je přátelé něco, co se nevidí každý den. Jedinečné terasy chat...

Schladminger Hobit

Radky srdcovka, místa, která ti učarují úsměv na tváři

 • nocování na horských chatách v doprovodu jezer, 4 noci, středně těžká náročnost
 • chatový přechod
 • samojízda, skupinka 6 osob


Vydejte se se mnou po vysokohorských chodníčcích Schladmingské oblasti, krásných a přírodním bohatstvím nabitých Nízkých Taur. Pěšiny byly vybudované již v 15 st. předky, kteří vysoko v horách hledali přírodní bohatství. 

Klenoty TAUR

noclehy ve hvězdném nebi, syrová příroda, Radky magie...

 • nocování na horských chatách a ve chlívku, 3 noci, těžší náročnost
 • chatový přechod
 • spolujízda s průvodcem, skupinka 5 osob

Smaragdová jezera ukrytá na magických místech v nitru horských velikánů. Strmé starty od chat, které nás povedou do vyšších pater trekařského nebe s čůrkami na čele. Tichá místa, která mluví jinou řečí, horské ozvěny šumějících potoků. Kameny střídající se se zelenými cestičkami. Uvidíme všechno a všude. Jen my a čas...Jen ty a ty.

...nejde o to, jak vysoko můžeš vyskočit, ale o to, jak vysoko UVĚŘÍŠ, že můžeš vyskočit! Nejde o fyziku, ale o fantazii!