zázraky se dějí, když dáváš více energie do svých snů, než svému strachu

RAKOUSKÉ Alpy ***** 

 Rakousko je čisté, pohostinné a harmonické. Tamní mentalita jsou našinci, a proto se tam budeš cítit jako doma. Do ráje budeš cestovat pouze pár hodin.

Cesty do RÁJE

Co se našeho putování týče, dám ti dostatek prostoru na relax a kochání se přírodou. Nezničím tě celodenním pochodem, abys do postele odpadl jako hruška a nevěděl o sobě - o tom to není.
Čas v horách je potřeba si užít, rozhlédnout se a hlavně se ZASTAVIT. Výlety organizuji tak, aby sis odpočinul a vypnul systém.

...důvěřuj mi a nech se vést. Nemusíš dělat vůbec NIC, prostě vypni systém


Pokud si nejsi jistý výbavou, tady najdeš menší nástřel. Nejstručnější příručka: co nemáš, to nepotřebuješ :-)


Pro návštěvníky stránek, kteří kopírují mé výlety včetně cestovních kanceláří a ostatních průvodců:

Výlety vymýšlím na míru pouze mým klientům na základě jejich fyzických a technických zdatností. Může se stát, že pro ty vaše nebudou vhodné.


Horští přátelé, je na čase přepnout na vyšší level. Roky se mnou chodíte do hor, a tak věčně nemůžeme chodit pouze procházky. Již jste si navykli na můj způsob trávení času v horách a šutry přes které je nutno skákat. Hory se vám dostaly pod kůži, již je vnímáte jako ranní a večerní čistění zubů, prostě už víte jak na to! :-)

Termíny na rok 2022 zveřejním snad ještě tento rok. Ráda bych, abyste tam našli i vyšší výzvy, než jste doposud okusili. Takové nějaké lezení po 4 do nebe myslím nebude od věci. Jen pro ty odvážné samozřejmě :-)

Grossarltal - údolí salaší

zelená pro vaše horské začátky, NEBE NA ZEMI :-*  

Zelené údolí, krásy spolkové země Salzbursko. Možná už dlouho přemýšlíte o výletu do Alp, ale nevíte jak jste na tom s fyzičkou. Krkonoše a Alpy se srovnávat nedají a proto je tu trek po salaších, který vám řekne jak na tom opravdu jste. Čekají na vás přátelští salašníci a příroda v jarním rozkvětu.

Ennstal pur *****

výstupy - gastronomie - odpočinek


Čisté údolí zeleného Štýrska, šťastný dobytek, příjemná energie, gastronomický zážitek. To vše toto údolí nabízí, stačí se jen pořádně rozléhnout a vnímat krásu ze všech stran, naladit se a relaxovat.


Kotlina s jezery "Klafferkessel"  

magické dny v doprovodu vodopádů, říček, řek a jezer  

Tato jedinečná oblast ve vysokohorském terénu s jezírky a jezery je právem označována za jednu z nejkrásnějších oblastí pohoří Nízkých Taur. Ideální vysokohorský terén, kde se střídají travnaté oblé vrcholy s vysokými a majestátními žulovými štíty.

Schladminger

nezapomenutelné dny v přírodním klenotu nabitém nóbl výhledy 

Vydejte se se mnou po vysokohorských chodníčcích Schladmindské oblasti krásných Nízkých Taur. Pěšiny byly vybudované již v 15 st. předky, kteří vysoko v horách hledali přírodní bohatství. I na vás čeká bohatství moderní doby v podobě blyštivých horských jezer, divoké vody a majestátních žulových štítů.

Linzer-Steig

naprogramované zástavy srdce... 

JEDEN trek - DVA odlišné světy. Mohutné hradby Gosaukammu v solné komoře, střídají zelené pohádkové kopečky salašnického Salzburska. Hranice Horního Rakouska a Salzburska, to je přátelé něco, co se nevidí každý den. Jedinečné terasy chat...

Dachstein Runde 

ozdravný pobyt kolem krále Dachsteinu 


Pokračování treku Linzersteig. Osamělé dny v osamělé divočině. Na programu máme překonávání vašich hranic. Já budu opět u toho! Horolezkyně, horolezci, horolezčata - račte vstoupit! 
Nic nespojí lidi tolik jako pobyt v horách.

...nejde o to, jak vysoko můžeš vyskočit, ale o to, jak vysoko UVĚŘÍŠ, že můžeš vyskočit! Nejde o fyziku, ale o fantazii!