Koutek zajímavostí, tipů a postřehů. 

 

Několik posledních desetiletí se na základě utrpení a traumat lidské tělo odpojilo od své vnitřní lásky, duše se odpojila od těla, aby jí to tolik nebolelo. Lidé se přestali mít rádi. Nemluvím o lásce k partnerovi ale o své vlastní, o sebelásce. Bez této lásky se totiž nemůžeme bavit ani o lásce k druhým.

Demokracie nikdy nebyla, ještě pár takových týdnů s milovaným virem a probudí se nejspíš i nejvíce spící princezny.
Samozřejmě je vinen Babiš. Moc si nedokážu představit, až bude zvolen v roce 2023 prezidentem, co ti jeho odpůrci budou dělat a co začnou ve svém životě měnit, aby se jich to moc nedotklo a cítili se v duši volní. Protože...

Už to bude rok, co jste si rozebrali vlněné fusky domácky pletené v Rakousku. Zatím mám jen pozitivní ohlasy jak jsou příjemné a heboučké na nošení :-) Tyto fusky zbořily staré mýty o kousací a těžké vlně. Přeci jenom už nežijeme v pravěku, vlna je jiná než byla a ty barvy... RADOST POHLEDĚT!

Společnost je staletí vychovávána v módu strachu a nedostatku. Když nemám toto a tamto, neznamenám nic. Vše má jasný původ a důvod. Neznamená to ovšem, že je potřeba hrát stejnou divadelní hru, jakou nám vládnoucí elita servíruje. Život je svobodný, a člověk se může vždy rozhodnout, na jakou cestu se vydá.
To, co dělá většina nepoukazuje na to, že...

Na konci všeho, za X let, se lidstvo zničí samo. Příroda si všechno vezme zpátky včetně betonových baráků a železných konstrukcí. Na planetě jsme jenom na návštěvě a to je jediné, na co se můžeme spolehnout.

Jako horal a přírodní typ mám nějakou silnou potřebu se s vámi podělit o moje postřehy ohledně bot "bez" podrážky.
Abyste si třeba nákup dobře promysleli a nenechali se zmást reklamním sdělením.
Takové boty mít, není JEN TAK a není to šmak pro KAŽDÉHO.