život v souladu 

cesta k bezpodmínečné lásce

Sekce pro pokročilejší bytosti na zemi, které pochopily to, že pokud chtějí změnit své okolnosti a okolí, musí nejdříve začít hledat chyby v sobě a začít svou změnou a změnou úhlu pohledu na svět. Neb VŠE je energie, úplně VŠE. Nemůže přijít nic nového, když zůstáváme ve staré energii (ve starém paradigmatu).

Kdo jsem? slupkátor &
...osobní průvodce za SEBEPOZNÁNÍM

Miluju vědomí, podvědomí, energie, frekvence, otázku proč, svůj vnitřní svět dítěte, ženy, muže.
"jak uvnitř - tak venku"
"na počátku bylo slovo" 
Chtěl bys být šťastný ve všech oblastech života? ... K tomu potřebuješ vnitřní mír, TRVALÝ MÍR, který se nachází pod slupkami osobnosti.

Pokud nevíš kdo jsi a co tě ovládá, je komplikované žít harmonické vztahy. Naše bytí je ovlivňované na několika úrovních. Jsi vibrační bytost.

Pokud toužíš žít jinak než jsi doposud žil, je to velmi jednoduché. Stačí přeladit rádio na požadovanou frekvenci! Impuls? Evropa2? Vlastní bytí? 

Je potřeba zaklepat na určité dveře...
otevřít je...
...podívat se, co je za nimi...
...a až to objevíš, neutíkat od toho!

Dveře poznání ti otevřou tvůj pravdivý vnitřní svět. Svět, kde objevíš svoji ztracenou sebelásku a sebehodnotu. Přesně toto je nutné posílit. Od frekvence sebelásky a sebehodnoty se odvíjí všechno ostatní. Tyto dveře nejsou pro všechny, vstupují jen ti odvážní.

Už teď se pochval, že jsi se rozhodl být odvážný!

Dveře poznání se ti otevřou pouze tehdy, až se rozhodneš zaklepat. Pokud se Ti ego bude snažit namlouvat, že nic měnit nemusíš, a že je vše v pořádku tak jak je, že se MUSÍ změnit ti venku...O TO VÍC ZAKLEPEJ!!!

Nejdůležitější vztah na světě jen ten, který máš sám se sebou. Ani tvoje děti, ani tvoje rodina, nejdříve jsi TY! Celé je to ozdravný proces, od kterého se odvíjí tvoje realita, ve které žiješ. A poté...budeš mít nejkrásnější vztahy, které jsi kdy zažil. Vztahy, které nejsou živeny emocemi a programy - ale tvou bezpodmínečnou láskou.

Kdo stojí v cestě? Jediný, kdo ti stojí v cestě, jsi ty ...tvoje hlava, kterou je potřeba naučit myslet jinak

S čím Ti mohu pomoci?

Odkryjeme slupky...Dám Ti jiný pohled na věc, který tě vykopne z řešení problému a jeho cykličnosti.

Ještě popřemýšlej, jestli tuto změnu chceš. Ale nejspíš už jsi se rozhodl, když jsi zavítal na tyto stránky. Ty ne, ale tvoje duše tě vede. Možná ses od ní
v nějakém věku odpojil a ona chce být opět viděna. Už nechce hrát "hodného, poslušného, druhým se zavděčujícího." Chce jít svou cestou a být celistvá, DOSPĚT.

Nechce nikoho kopírovat. 
Staré programy ti v tom ale brání, a navíc nejsou vesměs tvoje. Tyto programy Ti blokují tvůj život snů. Vibrují jiným směrem, než tím, kterým bys rád šel.

Tyto programy ovládají tvoje nevědomé chování a přitahují do života okolnosti a lidi. Jsou jako magnet, který přitahuje to, co má v systému. Stejné vibrace, které odpovídají tvému rádiu. Zapomeň na rozum, tvé tělo funguje na fyzice !

Tvoje rádio můžeš ale kdykoliv přeladit na jinou frekvenci...řekl už ti to někdo?

Je to práce s vnitřním světem, tvoje práce.
Pokud se ti nelíbí realita, ve které žiješ, je nutné PŘEVIBROVAT a PŘELADIT RÁDIO. A to se děje změnou programů, které v sobě nosíš a které mnohdy nejsou vidět!

Jestliže si přeješ změnit realitu, je potřeba abys pochopil, že ostatní lidé jsou pouze odrazem tvého vnitřního světa. Jsou navigací toho, kde máš problém a co nechceš vidět. Též je potřeba pochopit, že každou změnu započíná vnitřní rozhodnutí. To je počátek všeho. Rozhodnout se.

podíváme se pod koberec, kam jsi léta ukládal svoje potlačené emoce

Proč JÁ?

Nejsem kouč ! Ale dobrý slupkátor to ano!
Osobně pracuju každý den se svojí duší již několik let. Prošla jsem několika samo-koučinky nebo koučinky jiných terapeutů. Když jsem o samotě, mluvím se sebou jako s Guru, protože jím jsem, I TY!


Lásku a uzdravující procesy předávám čistým bytím. Už jenom to, že si spolu budeme povídat Tě změní.

Na tobě bude zpracování vnitřního procesu, kde na tebe občas vykouknou tvoje stíny. V procesu začneš vnímat sebe sama. Podíváš se do svého sklepa. Začneš žít VĚDOMĚ.

To, co předávám já, je zcela jiný způsob fungování. Neřeším problémy ale hledám jejich pochopení a souvislosti, příčiny. A pak můžeš být sám sebou, protože tě už nic z venku neovládá.

Jsi řízen programy, které ti nepatří. Slupky Ti to nedovolí vidět a nadále budou vibrovat frekvencí, která tě drží pořád na stejném místě.

Co bys měl dále vědět?

 • nemám žádné odborné vzdělání, ale přesto vím,
 • miluju energie a přírodní zákony
 • moc dobře se vyznám...
  v lidském bytí a jeho potřebách
  v energii, kterou každou minutu vysíláš do svého okolí
 • a taky ve slupkách ! Stačí sundat pár slupek a bum! Jsi zcela jiný člověk.

Na co se můžeš těšit??? Když budeš chtít...

 • vzácné rady pro začátek velké změny
 • SEBEPOZNÁNÍ, nalezení SOULADU
 • porozumění svým emocím jako NAVIGACI
 • odemčení dveří VLASTNÍ ZODPOVĚDNOSTI
 • porozumění SEBELÁSKY a UPŘÍMNOSTI
 • úvod do psychologie Tvého vědomí a podvědomí
 • porozumění kolektivnímu vědomí a jeho rozpínání
 • frekvence tvého těla a momentální realita
 • pochopení přírodních zákonů
 • porozumění EGA a jeho vlivu na náš život
 • práce se strachem a úzkostí
 • pochopení úrovně vědomí
 • práce s čakrami a energiemi v nich
 • naše okolí jako naše zrcadlo, aneb poděkuj za každého idiota...
 • odhalení cizích programů ve tvém softwaru
 • pochopení významu barev, kterými se obklopuješ

moudrost srdce je jenom jedna, je potřeba ho pouze OTEVŘÍT


Cena?

Pocit štěstí je k nezaplacení, vnitřní mír je k nezaplacení, zdravá duše je k nezaplacení.
Investuješ do sebe, pro svůj rozvoj. Děláš to pro sebe - NE PRO DRUHÉ!

Nepracuju tak, že mi budeš viset u nohy a pořád se na něco ptát. Navedu tě na to, jak se sebou pracovat sám, najít své odpovědi. Spojíme se dvakrát, třikrát a pak to bude na tobě. Už budeš 'vědět'. Takto se děje u lidí, kteří vnímají rychleji a dělají kvantové skoky. Pro ty, kteří potřebují více času, nabízím osobní přístup. Nejsem ničí zachránce, ale jen zprostředkovatel AHA momentů. To si prosím ZVĚDOM. Hm...když sypeš popel na hlavu svému egu - není to zrovna příjemné - ALE NUTNÉ!


Základní sazba prvního spojení 1,5 hod   1.500,-- CZK 
prvních 15 min mluvíš ty, anebo celou hodinu, pokud budeš chtít. Vyšší cena má za úkol vyselektovat zájemce, kteří to se sebou opravdu myslí vážně. Můj osobní čas mi je velmi vzácný.

...pokud bys měl zájem o můj osobnější přístup a větší počet konzultací včetně podpory přes whatsapp, hlasových zpráv, je to možné.

Hlasové zprávy patří mezi mé oblíbené - fungují skvěle a můžeš si je pouštět kdykoliv a pořád dokola, mysl tě pustí rychleji k aha efektu, než psané slovo, občas Ti přijde do e-mailu PDF, které řeší určitou životní oblast. Nebude chybět ani meditace pro uvolnění programů a blokujících myšlenek.
Meditace jsou namluvené mým hlasem, probudí v tobě skryté programy, které možná ani neznáš, uvědomíš si různé bloky. Meditace míří přímo do čakrových center a největší působení mají při poslechu každý den ráno i večer, kdy jsi ve stavu uvolnění.
nemluvím z pozice konzumu a tak bych ráda, abys i ty si v den našeho spojení uvolnil hlavu od myšlenek, zrelaxoval, udělal si radost a mohl tak přijímat nové informace

MEDITACE / AFIRMACE

Meditace - léčení budoucnosti - si můžeš zakoupit i volně bez konzultace. V případě zájmu vyplň prosím údaje níže a já se ti ozvu s odkazem ke stažení. Cena 450 czk / ks.

Tyto meditace za pomocí Solfeggio frekvencí řeší spodní energetická čakrová centra, která tě navrátí do těla a zharmonizují a uzemní tvou energii, potřebnou pro žití oběma nohama "na zemi"  - pro harmonický život na této planetě.


Afirmace vhodné pro přechod z dětské energie do vlastní zodpovědnosti. Nalezení podvědomých komplexů a blokád na nevědomé úrovni lidského bytí. Meditace na sebe navazují ve vývoji lidské bytosti na naší zemi.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1/1 odpuštění-vina-strach-úzkost 396 Hz
2/2 změna úhlu pohledu - vyčištění traumat a negativních vzpomínek 417 Hz
3/3 láska - zázraky - ukotvení vnitřních změn 528 HZ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nahrávky jsou kapacitně větší, hlas i hudba ve formátu WAV, aby splnily úkol, který mají a ty sis tak mohl užívat plnou kvalitu.


Pokud se budeš chtít setkat osobně, jsem tomu velmi otevřená. Pendluju mezi Rakouskem a Českem. Vždy je možné se spojit. Pokud nemáš možnost mě navštívit, spojíme se ONLINE. Nezáleží na tom, jak se uvidíme, ale na tom, co Ti předám.

Kontaktuj mě tuten: 

buď vyplň formulář nebo mě najdeš na FB / Radka Eliášová

Na telegramu mám skupinku, kde píši své poznatky o vědomí. O systému, který v nás buď stagnuje celý život, anebo nás posouvá dopředu.

...Nejlepší strategií je být sám sebou.

...Potřeba vlastnictví je odrazem našeho přesvědčení, že nemáme dost.

...Lidstvo se řídí nepsanými zákony kolektivního vědomí!

... Je to jejich zkušenost, já jsem si ji nevybral.

...Jestliže se potřebujete naučit odpouštět, budete i nadále přitahovat příležitosti.

...Energie, kterou vydáváme závisí na našich myšlenkách a na tom, jak utváříme svůj život.

...Mysli si, že to dokážeš anebo nedokážeš - v obou případech budeš mít pravdu.

...Všechno, co děláme, je důsledkem našich představ. Okolnosti našeho života neurčují náš život, pouze ukazují, jaký druh představ jsme si doposud vybírali.

Pokud se ti neplní tvá přání, žiješ v iluzi toho, kým jsi. To, kým jsi, odhalíš pod slupkou této iluze mysli.

... Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.

...Před svou vnitřní vibrací neutečeš, i kdyby sis snad myslel, že jsi největší machr světa. Kamkoliv vejdeš, vždy tě prozradí. To, co si o sobě myslíš, máš napsané na čele.

...Vývoj vědomí se dostaví nikoli proto, že něco nového získáme, nýbrž proto, že odstraníme překážky.

...Abychom mohli odpustit, museli jsme dávat vinu. Neschopnost odpouštět z nás dělá vězně neprobuzeného života.

...Hojnost je všude, jediná omezení, s nimiž se setkáváme, jsou ta, v něž věříme.

...Kdo nedůvěřuje sám sobě, musí věřit nějaké autoritě.

...Nevědomý člověk žije programy druhých, vědomý člověk žije své vědomé záměry.

...Jedna myšlenka vede ke druhé, která se nachází na stejné frekvenci.

...Bezpodmínečná láska nevyžaduje, aby jeden z nás měl pravdu a aby se druhý mýlil. Tím, že někoho posuzujeme, nedefinujeme jeho ale sebe.

Vaše děti jsou pouze prodloužená energie vás samotných. Pokud s nimi máte problém, ukažte prstem nejdříve na sebe a ne na ně, protože vy jste klíčové osoby. Vy máte problém, NE vaše děti.

...Uvidím to, až tomu UVĚŘÍM.

...Věci mají význam takový, jaký jim ho dáme. Jelikož zákon přitažlivosti reaguje na vaše myšlenky, je vědomá koncentrace myšlenek velmi důležitá.

...Amen, říkám vám. Když budete mír víru a nebudete pochybovat, nejenže budete moci tohle udělat fíkovníku, ale i kdybyste řekli této hoře: "Zvedni se a vrhni se do moře!" Stane se to! Matouš 21:21

...Odpusť jim bože, dyť oni nevědí, co činí.

Lidé si projektují své bolístky z dětství nebo z předešlých generací na svoje okolí. Tímto ale nemohou vézt harmonické vztahy, neb nevidí pravdu druhých.

...Získáváme jen to, co jsme ochotni vibračně přijmout.

...Každá realita má určitou vibraci, vše již existuje a vše je možné.

...Cokoli děláte, dělejte pro sebe a neupínejte se na výsledek v citovém smyslu.

...Nic nám neodcizuje naše děti víc, než naše přesvědčení, že je vlastníme jen proto, že jsme dospělí a ony ne.

...Nezapomínejte, když někoho posuzujete, nedefinujete jeho ale sebe. Vaše nespokojenost s takovým chováním druhého je způsob, jak se vyhýbáte něčemu v sobě.

...Čím méně vám vadí chování druhých, tím spokojenější jste sami se sebou.

Nepřipoutávejte si k sobě své děti jenom proto, že žijete nevědomý život a nevíte sami co se sebou. Vaše děti nejsou vaším majetkem. Nakrmte je, poučte a vypusťte do světa, ať mohou vzlétnout na své vlně a ne na té vaší, ta je pouze jen a jen vaše.

...Svět neměníme tím, že něco říkáme nebo děláme, ale tím, čím jsme se stali.

...tělesné stavy, myšlenky, emoce, zdraví - to vše řídí VĚDOMÍ.

... Bezpodmínečná láska dovoluje milovanému být tím čím je a čím být chce, aniž ztratí naši lásku.


...Kdo JE v souladu se sebou samým je "mocnější" než miliony, kteří NEJSOU.