žití v módu strachu a nedostatku

27.11.2020

Společnost je staletí vychovávána v módu strachu a nedostatku. Když nemám toto a tamto, neznamenám nic. Vše má jasný původ a důvod. Neznamená to ovšem, že je potřeba hrát stejnou divadelní hru, jakou nám vládnoucí elita servíruje. Život je svobodný, a člověk se může vždy rozhodnout, na jakou cestu se vydá.
To, co dělá většina nepoukazuje na to, že je to SPRÁVNĚ.

Strach je špatný rádce a ti nahoře to moc dobře vědí. Celá staletí se formovala společnost, systém ve kterém aktuálně žijeme.

Společnost formovaly vládnoucí kulty, elity, které vládnou dodnes. A tyto osoby to s běžnými lidmi nikdy nemysleli dobře.
Předávají si moc z generaci na generaci. Zednáři, templáři, církev si vychovali svět takový, jaký ho chtěli mít, pro účely moci a ovládání svých oveček. Víc a víc moci, větší a větší území.

Tyto vládnoucí elity nám vnutily představu, že je svět takový, jak ho známe a že je to jediná realita, která existuje a že je to tak dobře.

Svět, který vytvořily je svět, kde existuje dobro a zlo, černá a bílá, slávie a sparta. Svět, který dělí společnost na dobré a zlé lidi.

Nechali nás uvěřit, že je to náš život, jediný život.

Realita, kde potřebujeme policii, aby nám řekla, co je správné. Učitele, aby nám řekli, co se učit a čemu věřit, nejlépe vypněte svoje hlavy. Doktory, aby nás přesvědčili, že si určitě musíme vzít prášek na tlak a že ho budeme mít až do smrti a že nám určitě žádná příroda nepomůže.
Nebyla náhoda, že si systém začal kupovat občany vykonávající tyto hlavní profese vyššími platy a výhodami.

Jako lidstvo jsme začali žít v systému, který nám je cizí. Přestali jsme důvěřovat sami sobě a vydali se na cestu autorit, kde je společnost rozdělená na tisíc kousků, kde každý chce něco jiného. Ten chce apple a druhý zase samsung.

Když lidé přestanou věřit sami sobě a žijí ve strachu, jsou lépe ovladatelní. Na ulicích běhají lidé, kteří ztratili svůj navigační systém, běhají pořád dokola.

Když jeden fandí slávii a druhý spartě, nikdy nebudou táhnout za jeden provaz. A to byl celý plán. Elitám to ale nestačilo. Začal svět reklam, digitalizace a super přístrojů. Lidstvo na základě naučeného mustru nedostatku začalo kupovat všechno, co vidělo v regálu. Následovala práce na dvě směny a pak i na tři.

Elitám se začaly sypat dukáty a ony měly větší a větší moc. Začaly kupovat ostrovy, banky, hory, lesy a nakonec se dohodli na společném vlastnictví tiskáren na bankovky. Společnost se dále dělila a rozdělovala.


Kdyby lidé nežili ve strachu a nedostatku, neexistovalo by 50% pracovních pozic, které parazitují na lidské nevědomosti a absenci sebedůvěry.

Na počátku všeho byla láska. Nebyly boje. Člověk byl člověkem a věděl, že má srdce, které ho spojuje s přírodou a že jsme všichni přišli ze stéjného světa. Pak přišel systém, moc a vláda, která si začala hrát na boha. Celé lidstvo se nevědomě ubralo směrem, který nepochází z přírody a nemá s přírodou v nás nic společného. Možná nastal čas, abychom si položili otázku, kdo jsme, odkud jsme, co je přirozené a jakým směrem se chceme ubírat. VĚDOMĚ.

Elity z nás psychologickou cestou vychovaly ovce, které uvěřily tomu, že to, co vidíme je náš reálný svět. Ovšem...tento staletí vytvářený systém začíná upadat, propadají se mu základy, ztrácí na rychlosti. Možná teď máme tu nejlepší příležitost podívat se do svého nitra a položit si vícero otázek. Každý jednotlivě. Třeba jak souvisí strach se sebedůvěrou anebo proč jdu doleva, když mi nitro říká jdi doprava. 


Strachu se člověk může zbavit více způsoby. Překonávat sám sebe, chodit do temného lesa, chodit do hor...prostě častěji vystupovat ze své komfortní zóny.

Vše je v hlavě. Jaký software tam nahrajeme, tak budeme žít.

Hlava bez strachu je vstupenkou do ráje. Jedině pak je člověk neovlivnitelný, suverénní, ví odkud přišel a kam směřuje.přeji všem z celého srdce, aby se nenechávali ovládat svým strachem a našli tak své štěstí...
až to přijde, poznáte to tak, že budete cítit PRAVOU vděčnost
I LOVE YOU