Zima volá...

20.11.2023

Ahoj přátelé


Ano, listí padá, zima volá. Naše léto bylo opět moc krásné. Věřím, že mluvím nejen za sebe. V určitých směrech pro mě bylo neobvyklé. Měla jsem pár jednotlivců, kteří se rozhodli z gruntu změnit svůj život a hory a sebepoznání jim k tomu dopomohly.

Inu, svět se mění, vibrace země stoupají, a tak nám nezbývá nic jiného, než se měnit taky. Ano...jinak nás ty nízké vibrace negativního myšlení sežerou. Podobné frekvence už evoluce a vesmír dále nebude podporovat. Šťastní budou ti, kteří se rozhodnou převzít zodpovědnost za svůj život a začnou KONAT.

Ano...politici vám v tom nepomůžou, ani nikdo venku. Změna chodí zevnitř, vždy zevnitř, zavřená srdce to budou mít složitější. Bude lepší ho otevřít. 

Ani já už vás nebudu vodit za ručičku, můžu být váš parťák, ale vůdcovství už stačilo...
Za ty roky jste vyrostli a rostete pořád, moje role se změní na pozorovatele a ostatní nechám na vás.
Přineste a ukažte vaše silné i slabé stránky s sebou, to nás krásně doplní.

Asi jste si všimli, že jsem se letos určitým způsobem změnila, a tak se i výlety v našich horách změní. Projekt je potřeba trochu přetransformovat, nic nemůže zůstat stejné. Do programu bych ráda zařadila feraty, abyste nadále mohli růst a pokořovat svůj strach z existence a převibrovat tak na vyšší level vašeho vnitřního poznání. V komfortní zóně na gauči se bohužel nijak transformovat nemůžete. A protože se věnuji i jiným věcem přenechám toto vedení mužské kvalitě a mužskému vedení nadšeného feratisty.

Nabídku výletů zveřejním během zimy. Pokud máte nějaké extra soukromé přání, napište mi s předstihem.

A zatím...přeji pěkný zimní spánek a odpočinek.

S láskou Radka