ukončení sezóny...

01.10.2021

TO BYLA PROSTĚ PECKA !!!!

horští přátelé, další sezóna za námi. Letošek zakončovala jezírka stejně tak jako minulý rok. Počasí bylo krásně podzimně ostré. Modrá barva oblohy, která se jen tak nevidí, prostě bez jediného ciru. Daleké výhledy a krásná tichá rána. Zcela jiná energie než v létě.
Chaty už se chystají k zimnímu spánku také.


Nádherné dny jsem prožila s Alenkou a Bohouškem, kteří už mají něco v životě za sebou a chtěli se přesvědčit, jestli na to ještě mají. No jasně, že jo!!! Další páreček, který mi pořád ukazuje, že věk nehraje roli.

Hranice 70 let by měla být i pro vás všechny důkazem, že kdo chce, tak jde. Síla rozhodnutí stačí, že?
I když funíte přede mnou nebo za mnou, je to JEDNO!!!

V malé skupince jsme si užívali ticha hor a bytí s nečím neživým, co v každém z nás přebývá. S něčím, co nemůžeme zašlapávat, ba naopak! Vím, že mi rozumíte...
Věřím, že Alču a Bohouška to posunulo i v tomto věku dál. Klobouk dolů. Děkuju vám horalové z Podkrkonoší.

Moje horská rodino, děkuju vám za krásné léto v této nelehké době. Hory jsme si nenechali vzít a dobře jsme udělali. To je zase zážitků, které se mi promítají v hlavě. Jsem nabitá jak baterka, ale taky vybitá. Nohy už mi daly jasně najevo, že si dáme pauzičku a já poslechnu...


Podzim strávím v Rakousku u přátel a na místech, která mě dobíjí. Jediné, kde se budu ještě pohybovat budou ferraty, protože ty mě krásně uklidňují. Čistí mi hlavu a pomáhají mi se strachem, který má každý z nás v sobě. On je ale menší a menší a už se skoro neukazuje. Tak budu pokračovat.

Přeju vám krásné dny a.... NEVZDÁVEJTE TO! Ať je to cokoliv. Neuhýbejte ze své cesty a VĚŘTE SI!
Děkuju, že mi obohacujete můj život tím svým!

S láskou Radka a jedinečný horský projekt.

Ps: termíny na příští sezónu zveřejním letos déle než jste zvyklí. Nejdříve potřebuji zpracovat změny, které se na mě nahrnuly! :-)

...zážitky zůstanou na věčnost