ukončení sezóny 2022

17.09.2022

Ahoj přátelé ! :-) moje horská rodino...

sezóna je u konce...Poslední trek sezóny jsem musela kvůli počasí odřeknout, a tak nám zůstane jeho krása až do příštího roku utajena. Prý jsem moc hodná, že ostatní cestovky a průvodci chodí za každého počasí...no a tak to je! :-D

Letošní sezóna byla jiná než předešlé výlety. Poznala jsem nové horaly, u kterých situace po několika letech dozrála a vyrazili se mnou do hor. Byla jsem mile překvapena, jak byli připraveni :-). Každý z nich měl horské srdce a krásu hor si náramně užíval. Poznala jsem nové osobnosti s uvědoměním, že osobnost může být jakákoliv, ale je to pouze jenom ta slupka, role, kterou v životě hrajeme. Pod tou slupkou jsme všichni stejní. Jedno vědomí, které se u každého rozvíjí jiným způsobem a jinou rychlostí. V horách se pak odhazují slupky osobnosti a zůstává jenom to jádro bytí. Proto jsou hory tak výjimečné, dovolí nám být sami sebou. Příroda nedělá rozdíly. To jenom my lidi jsme se to někde a nějak naučili.

Organizace treků se povedla na jedničku. To, že jste sami dojížděli a shlukli se do společného transportu mi ušetřilo mnoho energie, kdy jsem nemusela přejíždět z ČR do Rakouska. Nikdy mi to nevadilo, ale zažít i tuto jinou možnost, mě hodně obohatilo. Za to všem horalům děkuju.

Mnozí z vás se zase přehoupli na jiný level a zkusili těžší náročnost a ono to vyšlo...Všechno jde, stačí povolit uzdu strachu a člověk pak zjistí, že to tělo pak v pohybu tolik neblokuje a tradááá... :-)

Letos jsme se hodně zasmáli a to bylo na tom to nejkrásnější. Jak už se známe déle, otevíráte mi vaše srdce a to je jízda! Po každém treku jsem si sedla na příjemné místo a znovu si vše přehrávala...endorfiny s dopaminem, serotoninem a oxytocinem proudily celým tělem. Děkuju!

Čeká nás zimní čas, pro mnohé to bude čas šetření v recesi, kdy ti instruktoři, co nám vládnou, zjistili, že je pořád na recesi hodně peněz v oběhu a na spořících účtech, tak si je musí vzít, v ČR dvojnásob. Nic jiného v tom nehledejte.
Příští rok se na vás budu těšit zase. Pokud nemůžete vyjít s penězi, tak si je dejte na stranu a je to.

Přeji vám krásný podzimní čas, Babí léto určitě nebude chybět a plno hub v košíkách taky ne! :-)
Já si momentálně dělám řidičák na motorku, tak se po letech vracím zpět do školy. Uvidíme, co z toho bude. Ha! :-)

V zimě budu opět ve středisku Ski Galsterberg. Pokud budete někde kolem, stačí se ozvat!

S láskou RADKA

horám ZDAR
&
carpe diem