Rok poté - vlněné fusky

26.04.2021

Už to bude rok, co jste si rozebrali vlněné fusky domácky pletené v Rakousku. Zatím mám jen pozitivní ohlasy jak jsou příjemné a heboučké na nošení :-) Tyto fusky zbořily staré mýty o kousací a těžké vlně. Přeci jenom už nežijeme v pravěku, vlna je jiná než byla a ty barvy... RADOST POHLEDĚT!


Zbylé fusky jsem si nechala, protože je prostě zbožňuju! Prostě je na sobě vůbec necítím, wau!
Vždycky jsem hledala řešení umělých fusek, které smrdí a musí se každý den měnit a prát, to není na mě. Nikdy jsem nebyla zastáncem častého praní a tyto fusky můj přirozený cit k přírodě vyřešily. Nosím jedny měsíc a pak je nechám vymáchat v pračce bez ždímání.

lodičky nenosím a tak můžu mít tyto fusky na nohách 7 dní v týdnu :-)

Ponožky drží, sem tam nějaké zašití, volba 4-6 vrstvé vlny na 5 ti vidlicích se vyplatila! Jedno klubo této kvalitnější vlny přijde na 5 - 7 euro, v Čechách zaplatíme podobně, což je ve srovnávní s českými platy nepochopitelné.

Ale já už jsem si zvykla, že čeští obchodníci jsou NENAŽRANÍ a HAMIŽNÍ.

Když porovnám české a rakouské zboží včetně potravin, tak by mi byla hanba nasazovat ceny jako máme na našem českém území. A to se mnohdy jedná o stejného distributora pro Evropu. Oni vědí, že si to češi nechají líbit, tak proč by to někdo měnil, že...

V Rakousku trávím většinu svého času a porovnání cen delám již automaticky. A pak si řeknu...hmm, kdyby to tak češi věděli, jak jsou obírání a obelháváni.

Inu...

Až budu mít nějaké firmy v ČR, nasadím zcela jinou strategii, bez rozdílu a pro všechny :-)

Zpět k fuskám. Pokud máte někdo zájem o upletení konkrétní velikosti na zakázku, stačí mi to napsat do mejlu a já zaúkoluju paní pletací. Pište kdykoliv. Nemám na tom žádnou marži. Platíte pouze vlnu a pilné ručičky. Já jsem pouhý zprostředkovatel radosti.