Ráda bych rozšířila KMEN

23.09.2023

Chceš se postavit na vlastní nohy, posbírat zkušenosti, seberealizovat se v tom, co tě baví, za hranicemi tvé rodné země, ukotvit si jazyk a mít volnější ruku v tom, co děláš? Jsi vyrovnaný člověk a jdeš cestou zodpovědnosti sám za sebe? Nebojíš se důvěřovat sám SOBĚ? Již osmým rokem jsem živnostník a ráda bych oživila projekt pruvodce-rakousko (dříve treky-alpske-chaty) novým závanem v podobě nové energie - Tebe a Tvých nápadů, vhledů, poznatků.
Pokud jsi někdo, kdo se nebojí svých názorů a nápadů, a má rád kontakt s lidmi, ať jsou jacíkoliv - nestyď se zvednout ruku!

Nehledám zaměstnance, záměrem je spolupráce - rozšířit to, co už existuje a transformovat to na novou verzi. Rozšířit kmen - ať už umíš cokoliv (nebo se chceš naučit cokoliv). Ráda bych, abys po mně převzal určité výšlapy, které už mě nenaplňují a ty se v nich třeba najdeš! Na druhou stranu se tvá činnost nemusí týkat jen hor a výšlapů, jsem otevřená jakékoliv energii, která je v souladu s přírodou a s Tebou samotným. Třeba se naším spojením objeví zcela nový projekt. Budu Ti vždy nápomocna s jakoukoliv radou. V Rakousku se pohybuji již skoro 15 let a znám "domorodý" jazyk i mentalitu tamních. Ráda bych, abys byl nadšen do pohybu a objevování nového. V Alpách se dá dělat cokoliv - portfolio je široké.

Co ti mohu nabídnout já? Letité zkušenosti, otevřené vědomí, přátelský přístup, empatii, všeobecný pohled na svět, rady ohledně psychologie, přístupu a energie mezi lidmi. Nejsem konzumní typ, vše je propojené a dívám se na svět z nadhledu. Tvůj život mohu velmi obohatit a ty zase ten můj! Budeš pracovat pod značkou, kterou si lidé velmi oblíbili. Z klientů se stala rozšířená rodina, všechny je chovám v respektu a úctě. Počítám s tím, že přijdou noví horalové - které si přitáhneš ty svojí jinou energií. 

Práce s lidmi je dle mého nejlepší cesta k sebepoznání - když to dovolíš. A o tom je život...V případě zájmu o spolupráci mne prosím kontaktuj s motivačním dopisem, případně svým příběhem a záměrem. Děkuji Ti. Radka

radka@pruvodce-rakousko.cz