Na cestě poutníka, aneb o krásné věci je potřeba se dělit!

31.03.2017

Vydejte se na cestu poutníka plnou překvapení, výtečných produktů a služeb. Potkáte na ní výjimečné bytosti, které mnohdy vystupují pouze v pohádkách. Hodní, krásní lidé rozumějící svému řemeslu. Předávají nejen kvalitu svého výrobku, ale také úsměv a odhodlání dělat věci na 100 %.

Tak jak se dělat mají, bez zbytečných kudrlinek a nutkání vydělat mraky dukátů.

Nesní o oslíkovi, který se každý den otřese. Pro tyto pohádkové bytosti je totiž odměnou zcela něco jiného, nehmotného, penězi nevyčíslitelného a v dnešní době tak cenného...

... pocit štěstí, kvůli kterému se budete chtít vracet.

Jednoduše dělají, co je baví a chtějí to dělat naplno. Vyhazovat peníze u těch, kteří nás chtějí pouze obelhat a oškubat již nechceme.
I Čecháček " z východu" si přeci zaslouží kvalitu!

Ať už se vydáte cestou šťastného poutníka či nikoli, přeji vám, ať potkáte tolik milých a hodných lidí z pohádky, které na prstech jedné ruky nespočítáte. 

Žádejte kvalitu vždy a všude!
Jedině pak se promění pohádka v realitu.

Představuji vám místa, na které jsem při mém toulání narazila a která mi vždy rozzáří den. U každého místa najdete můj krátký komentář se vzpomínkou, které ve mně zanechalo.

Pokud znáte podobné podniky, které stojí za vaši peněženku, prosím zašlete mi TIP! Ráda vyzkouším a na mapě poutníka zveřejním.