Jak jsme se zaprodali ďáblu a odešli od své podstaty

11.04.2020

Na konci všeho, za X let, se lidstvo zničí samo. Příroda si všechno vezme zpátky včetně betonových baráků a železných konstrukcí. Na planetě jsme jenom na návštěvě a to je jediné, na co se můžeme spolehnout.

Zmanipulováni a vyčerpáni. Lidstvo kráčí skrze svět. Jednou nahoru, jednou dolů, jednou doleva, pak doprava.

Zprostředkuji vám svůj pohled na svět, který mi vnuklo mé vnitřní bytí, když jsem pozorovala včelku, která si vybírá kvítek do kterého zamíří. 


Puzzle se mi v minutě poskládalo a celá PRAVDA - LEŽ se mi zjevila před očima jako chytře naplánované "dějiny".


Člověk se nemusí o nic zajímat, vše k němu přijde ve správnou chvíli a pro mě ta správná chvíle nastala teď.


Začalo to dobou, kdy se na světě objevili (hlavně v médiích) krásní lidé, reklamy, které  pomalu ale jistě začaly ovlivňovat naše podvědomí. Reklamy, které ve většině případů vyvolaly následnou reakci nákupu, pocit MÉNĚCENNOSTI, že když nevlastním toto a tamto jsem NIC. Lidstvo se začalo měnit v oběti, protože jsme svoji pozornost začali koncentrovat na idoly, zářící úsměvy.

Vše musí být dokonalé. Zapomnělo se na skutečnost, že člověk je cenný už jenom, že se narodí. Zapomnělo se na to, že každý je jedinečný a umí něco jiného.

Masáži z médií se nedalo uniknout.

JSTE TO, CO JÍTE,
JSTE TO NA CO MYSLÍTE,
JSTE TO, CO INFORMAČNĚ KONZUMUJETE.

Podvědomí si uloží veškeré informace, které mu jsou často opakované a pak hledá cesty, jak dosáhnout světa, který jste si do něj uložili. Psychologie je všemocná a ty nahoře to moc dobře vědí, manipulují nás každý den (teda alespoň ty, co vlastní TV a kupují si noviny).

Nu... pocit méněcennosti z většiny národa vychoval ovce, které kupují přesně to, co se jim řekne. Jak je známo, když není poptávka tak není ani nabídka. Když je poptávka přijde N..... ?

Neustálá masáž médií nutila populaci pořád a pořád nakupovat, ekonomický růst se nedal zastavit. Vyrábělo se nekonečné množství věcí, které svět vůbec NEPOTŘEBUJE. Avšak bylo pozdě. Pocit méněcennosti spolu s manipulací ovládl celý svět. Majetné rodiny, které řídí svět chtěly více a více peněz, více a více moci. A my museli chodit více a více do práce, abychom kupovali více a více věcí, které nám nahradí pocit štěstí. Systém nás naučil, abychom hledali štěstí venku a ne uvnitř sebe samých. Kdyby byl každý pánbičkář, tak žádný ekonomický růst nebude, že? Když se podivám do hlubin svého světa, tak by ti nahoře asi byli na chlebu :-)
Nechodím k doktorovi, nosím pořád jedno oblečení, věci nahrazuji novými až když nefungují apod.

Vrátili jsme se do doby otroctví, ale tak trochu jinak. Nebo???

Moderní otroctví...vydělávat na věci, které NEPOTŘEBUJEME.

Pocit méněcennosti a absence sebelásky vytvořily svět, kde žijí roboti, namísto lidí, roboti bez svého myšlení a vlastního vnitřního hlasu. Vnitřní hlas a intuice nám byly při narození darovány jako dar z nebes. Všichni toto vlastníme, jen jsme to zapomněli používát. Nikdy není pozdě to napravit!

Systém, který chtěl vychovat ovce měl stabilní základy, které se pořád posilovaly. Systém lží kterým jsme uvěřili a přijali jako svou pravdu. Kdo diktuje to, co má být údajně zdravé? Kdo nám diktuje to, co máme jíst? Proč koukáme do novin a článků a nezeptáme se vlastního žaludku, jestli mu to chutná? Systém autorit byl tak přesvědčivý, dovedl nás do strachu, kdy jsme mu začali dobrovolně věřit a nakonec jsme mu zaprodali naši duši, ke které jsme se obrátili zády. A to jen všechno kvůli pocitu méněcennosti.

"když se svět skládá pouze ze lží, pravda je to jediné, čemu už NIKDO neuvěří"

Představme si situaci, kdy žijeme ve lži, která pokrývá 90 % informací ve světě. Už to není lež ALE PRAVDA. Prostě jsme uvěřili tomu, že to tak určitě bude, když to všichni říkají... UPS.

90 % lží ku 10 % pravdy kdy si myslíme že 90 % je pravda a 10 % lež, poté už pravda není lží a lež pravdou

A jsme opět v podvědomí. Když budeme dítěti opakovat naše přesvědčení neustále dokola, přijme ho jako svou pravdu. I když pravda je zcela někde jinde. Odvedeme ho od jeho rozumu a uděláme z něho svoji kopii. Ale co naděláme, problém všech generací. Rodiče = autorita.

Co z toho vyplývá? Kdyby každý přemýšlel svým vlastním bytím a kladl mu otázku, A CO SI O TOM MYSLÍŠ TY UVNITŘ MĚ? Pozoroval by svět ze zákulisí a dělal si svůj názor. Nejspíš by zjistil, že těch 10 % lží je pravda a že těch 90% pravd je lež.
10 % pravdy, která nemá spatřit světlo světa.

MÉDIA JSOU ZLO A VŽDY ZLEM BYLY. VYMÝVAJÍ NÁM MOZKY A PŘENASTAVUJÍ PŘÍRODU V NÁS. JSOU PLACENÁ A ŘÍKAJÍ NÁM JEN TO, CO SI MÁME MYSLET.

MOC A PENÍZE VLÁDLY VŽDY SVĚTEM A JAK DOSÁHNOUT TOHO, ABY JICH BYLO JEŠTĚ VÍCE? UDĚLAT Z LIDÍ OVCE TÍM, ŽE ODVEDU POZORNOST NA NĚCO JINÉHO A HLAVNĚ ODVEDU POZORNOST OD SEBE SAMA. ZAPOMENU, ŽE JSEM ČLOVĚK, ŽE JSEM ČISTÉ BYTÍ A ŽE MÁM SVOJI VLASTNÍ MOUDROST. NEPOTŘEBUJI, ABY MI AUTORITA NEBO OKOLÍ ŘÍKALO, CO JE SPRÁVNÉ A KDE JE PRAVDA.

NU... TĚM NAHOŘE SE TO POVEDLO BRAVURNĚ. NIČILI JSME SAMI SEBE, NASTOUPILI JSME DO VLAKU.

...KDYŽ PTÁČKA LAPAJÍ, DOBŘE MU ZPÍVAJÍ... TAK MY VÁM TEDA DÁME TU DEMOKRACII. Můžete si vybrat mezi colou a pepsi...BINGO!

Je na čase se přesměrovat na novou pravdu, NA SVOJI VLASTNÍ PRAVDU.

Podívat se pravdě do očí. Pravda BOLÍ, ale nakonec zjistíme, že nás osvobodila.

Když zavřeme oči, pravda se vždy objeví. Když oči otevřeme, přijímáme pravdu okolí.

Těším se na nový svět a těším se na to, až pravda spatří světlo světa.

přeji každému, aby se mohl vydat za svojí VLASTNÍ pravdou

přeji každému, aby se uměl podívat pravdě do očí

přeji každému, aby mohl myslet VLASTNÍ hlavou